Omluva ze schůzky Rady OS a jihočeský F. Tylšar

Schůzka Rady OS 12. 9. 2017  ve 14 hodin v nejvyšším patře nákupního centra Flora,  v Praze na  Vinohradech, se koná bez mé účasti, omlouvám se, budu v Řecku. Ota Hejnic

Spřátelil jsem se ve Veselí nad Lužnicí s Fandou Tylšarem,  zástupcem Hanky Honsedlové z Jihočeského  klubu Obce spisovatelů,  je šéfredaktorem tištěného  Literárního fóra, které je  velkého formátu, je černobílé a má 48 stran, vychází na finanční pomoci Jihočeského kraje. Stáhněte si jeho  elektronickou verzi na blogu JčKOS: http://spisovatelejih.blog.cz.

Eventuelně můžete dostávat jejich novinky, co se Budějicích, Písku, Vodňanech a pod děje,  napište odpověď na e mail profandu@centrum.cz.,

Zdraví   Ota H.

One Response to Omluva ze schůzky Rady OS a jihočeský F. Tylšar

  • Díky, Oto, za propagaci…

    Rád využiju tuto příležitost k tomu, abych pozval Vaše členy a příznivce na křest knihy Literáti na trati IV, který se koná dne 11. 10. 2017 od 10:00 hodin ve vládním salonku na prvním nástupišti pražského hlavního nádraží.

    Takže, kdo bude mít cestu kolem, má šanci navštívit jedinečné prostory salonku, které využili všichni prezidenti – od Masaryka až po Zemana.

    Fanda 🙂 Tylšar

Napsat komentář